Про поліклініку

 

 

наша поліклініка

Винляд поліклініки з іншої сторони

Поліклініка була організована рішенням Львівської міської ради в травні 1978 року, побудована за індивідуальним проектом і в травні 1982 року введена в експлуатацію потужністю на 560 відвідувань у зміну.
Завдання, яке ставилося на початку відкриття поліклініки, було, на перший погляд, простим і банальним – щоб було комфортно як працівникам, так і пацієнтам.
Стоматологічна поліклініка розташована в одному із великих житлових масивів Львова по вулиці Василя Симоненка, 6а і обслуговує населення Франківського та частину Сихівського районів міста. До сфери обслуговування належить 19 середніх шкіл, 3 спецшколи, 3 початкові школи, 22 дитячі дошкільні установи, 4 коледжі, три ліцеї.
Для початку потрібно було простір великого 4-поверхового будинку, збудованого за радянськими стандартами приміщення переобладнати під потреби сучасної поліклініки, щоб господарський блок був відокремлений від лікувальної зони, передбачені окремі санвузли для пацієнтів і персоналу, забезпечені автономні системи тепло-, газо-, водопостачання, замінено двері та вікна на енерго¬зберігаючі.
Здійснено переоформлення вітрини реєстратури. Щоб пацієнт не потрапляв в кабінет лікаря прямо з коридору, відволікаючи лікаря і без підготовки. Проведено ремонт цокольного поверху поліклініки, гардеробу. Відкрито магазин роздрібної торгівлі стоматологічних матеріалів.

Панорама з вікон поліклініки

Коментарі не дозволені.